Kontaktid

ABC Motors AS - Renault' esindus

Teenindus:

E-R
7:45-18.15
Müügisalong:

E-R
9.00-18.15
L
10.00-15.00

AUTODE MÜÜK

Hannes Aro
Hannes Aro Automüügi konsultant

Tallinn
tel: 6 747 714
mob: 58 650 670
hannes.aro@abcmotors.ee

Madis Lind
Madis Lind Automüügi konsultant

Tallinn
tel: 6 747 753
mob: 50 58 575
madis.lind@abcmotors.ee

Jaanus Mickfeldt
Jaanus Mickfeldt Automüügi konsultant

Tallinn
tel: 6 747 743
mob: 55 25 911
jaanus.mickfeldt@abcmotors.ee

Aleksander Koorits
Aleksander Koorits Automüügi konsultant

Tallinn
tel: 6 747 744
mob: 58 871 701
aleksander.koorits@abcmotors.ee

Igor Proškin
Igor Proškin B2B müügikonsultant

Tallinn
tel: -
mob: 50 388 31
igor.proshkin@abcmotors.ee

Veljo Roosimaa
Veljo Roosimaa Müügijuht

Tallinn
tel: 6 747 745
mob: 52 69 999
veljo.roosimaa@abcmotors.ee

Toomas Soosalu
Toomas Soosalu Müügidirektor

Tallinn
tel: 6 747 740
toomas.soosalu@abcmotors.ee

Ave Uusalu
Ave Uusalu Müügisekretär

Tallinn
tel: 6 747 717
ave.uusalu@abcmotors.ee

Olga Razumovskaja
Olga Razumovskaja Infosekretär

Tallinn
tel: 6747700
olga.razumovskaja@abcmotors.ee

TEENINDUS JA HOOLDUS

Erko Martinson
Erko Martinson Hooldusnõunik

Tallinn
tel: 6 747 773
erko.martinson@abcmotors.ee

Rainer Rosenštok
Rainer Rosenštok Hooldusnõunik

Tallinn
tel: 6 747 772
rainer.rosenstok@abcmotors.ee

Aleksander Tirman
Aleksander Tirman Keretööde nõunik

Tallinn
tel: 6 747 774
aleksander.tirman@abcmotors.ee

Robert Truve
Robert Truve Varuosade müügijuht

Tallinn
tel: 6 747 775
robert.truve@abcmotors.ee

Edvig Arm
Edvig Arm Varuosade müügikonsultant

Tallinn
tel: 6 747 776
edvig.arm@abcmotors.ee

Aivar Kubjas
Aivar Kubjas Teenindusjuht

Tallinn
tel: 6 747 771
aivar.kubjas@abcmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

Martin Uudla
Martin Uudla Tegevjuht

Tallinn
tel: 6 747 701
martin.uudla@abcmotors.ee

Ireene Jaanson
Ireene Jaanson Pearaamatupidaja

Tallinn
tel: 6 747 702
ireene.jaanson@abcmotors.ee

Ester Danilson
Ester Danilson Raamatupidaja

Tallinn
tel: 6 747 712
ester.danilson@abcmotors.ee

Indrek Luberg
Indrek Luberg Turundusjuht

Tallinn
tel: 6 747 709
indrek.luberg@abcmotors.ee

Jane Saliste
Jane Saliste Turundusspetsialist

Tallinn
tel: 6 747 708
jane.saliste@abcmotors.ee

Ethel-Maria Liiva
Ethel-Maria Liiva Ostujuht

Tallinn
tel: 6 747 703
ethel.liiva@abcmotors.ee

Ruth Dsilna
Ruth Dsilna Logistika- ja planeerimisjuht

Tallinn
tel: 6 747 705
ruth.dsilna@abcmotors.ee

Rain Raun
Rain Raun Transpordispetsialist

Tallinn
tel: +372 6747 706
rain.raun@abcmotors.ee

Marko Vesi
Marko Vesi Logistik

Tallinn
tel: +372 56 215 216
marko.vesi@abcmotors.ee

ABC Motors AS - Dacia esindus

Teenindus

E-R
7:45-18.15

Automüük

E-R
9.00-18.00
L
10.00-15.00

AUTODE MÜÜK

Kuno Lepind
Kuno Lepind Automüügi konsultant

Tallinn
tel: +372 6240 426
mob: +372 51 36 300
kuno.lepind@abcmotors.ee

Sven Raudmets
Sven Raudmets Uute ja kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel: +372 6240 429
mob: +372 50 41 657
sven.raudmets@abcmotors.ee

KASUTATUD AUTODE MÜÜK

Stanislav Malõšev
Stanislav Malõšev Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel: +372 6240 427
mob: +372 519 777 19
stanislav.malosev@abcmotors.ee

Filipp Vinograd
Filipp Vinograd Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel: +372 6240 428
mob: +372 53 003 802
filipp.vinograd@abcmotors.ee

Raivam Rand
Raivam Rand Kasutatud autode ostuspetsialist

Tallinn
tel: +372 5267 021
raivam.rand@abcmotors.ee

TEENINDUS JA HOOLDUS

Meelis Mets
Meelis Mets Hooldusnõunik / varuosade müügikonsultant

Tallinn
tel: +372 6240 431
meelis.mets@abcmotors.ee

Oliver Orunurm
Oliver Orunurm Hooldusnõunik / varuosade müügikonsultant

Tallinn
tel: +372 6240 434
oliver.orunurm@abcmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

Anneli Raudvere
Anneli Raudvere Infosekretär-büroojuht

Tallinn
tel: +372 6240 420
dacia@abcmotors.ee

Margus Tammsaar
Margus Tammsaar Müügijuht

Tallinn
tel: +372 6240 425
mob: +372 566 377 89
margus.tammsaar@abcmotors.ee

Pereauto OÜ

Automüük ja teenindus

E-R
8.30 - 18.00
L
kokkuleppel

Rael Autokeskus OÜ

Automüük ja teenindus

E-R
8.00-17.00

Kasutatud autode müük

E-R
9.00-18.00
L
9.00-14.00

Tradilo OÜ

Tallinna mnt 73

BRONEERI TEENINDUS BRONEERI PROOVISÕIT

Teenindus

E-R
8.00-18.00
L
kokkuleppel

Varuosade müük

E-R
8.00-18.00
L
9.00-15.00

Automüük

E-R
9.00-18.00
L
10.00-15.00

OÜ Wiru Auto

Automüük ja teenindus

E-R
9.00-18.00
L
9.00-15.00